top of page
Image by Trinity Treft

משלוח חד פעמי בישראל

משלוח פנים ארצי חד פעמי מתל אביב לחיפה 350 ש"ח

משלוח פנים ארצי חד פעמי מתל אביב לבאר שבע 500 ש"ח

משלוח פנים ארצי חד פעמי מתל אביב לירושלים 300 ש"ח

משלוח פנים ארצי חד פעמי - שליחות בישראל 

אשר אנו מדברים על משלוח חד פעמי אנחנו למעשה מדברים על שירות ייחודי אשר נועד לקהל באופן משמעותי על חייהם של אנשים רבים ובתי עסק רבים. במקרים בהם אנשים מעוניינים לבצע משלוח חד פעמי ליעד מסוים הם יכולים להיעזר בשירותי משלוח חד פעמים אותם מספקות חברות שילוח שונות. באופן הזה אין צורך לרכוש חבילת משלוחים במחיר גבוה וניתן לשלם באופן חד פעמי על משלוח אחד בלבד.

כיצד ניתן להזמין משלוח פנים ארצי חד פעמי?
לא כל אחד זקוק לשירותי שילוח באופן שוטף, גם בתי עסק וגם אנשים פרטיים זקוקים למשלוחים חד פעמיים במקרים רבים, לא משנה אם מדובר במשלוח של חבילה מסוימת לנקודה אחרת בארץ או שמא מדובר במשלוח של מסמך חשוב אותו יש להעביר במהירות המירבית לבעל מקצוע מסוים שנמצא באותה עיר.

חברת המשלוחים בה תבחרו לבצע עבורכם את המשלוח החד פעמי תשפיע בצורה משמעותית על שביעות רצונכם, לכן עליכם לבחור בחברה המספקת את השירות המקצועי והאיכותי ביותר גם כשזה נוגע ללקוחות חד פעמיים. כאשר אתם בוחרים בחברת משלוחים מסוימת היא צריכה לספק לכם שקט ולהבטיח כי המשלוח שלכם יגיע ליעד שלו במהירות וללא עיכובים. 

כמה עולה משלוח פנים ארצי חד פעמי?
המחירים של משלוחי פנים ארציים חד פעמיים משתנים בין חברה לחברה אך ניתן לומר כי המחיר הממוצע של משלוח חד פעמי נע בין 50 שקלים ל-70 שקלים במשלוח פנים עירוני. בנוסף על כך רמת הדחיפות של המשלוח משפיעה גם היא על המחיר, משלוח דחוף שצריך להתבצע מהיום להיום יעלה יותר ממשלוח שצריך להתבצע מהיום למחר. 

חברת משלוחים – על מה אנחנו מדברים?
חברות משלוחים הן למעשה חברות המעסיקות כמות מסוימת של שליחים ותפקידם העיקרי הוא לבצע משלוח של חבילות,מסמכים או כל דבר אחר מנקודה אחת לנקודה אחרת. הרוב המוחלט של שירותי המשלוחים מסופקים על ידי בתי עסק הנמצאים תחת בעלות פרטית. בלא מעט מקרים אנשים פונים לשירותי משלוחים במסגרת עיסוק בתחום המסחר האלקטרוני, הסיבה לכך היא שחברות המשלוחים יכולות להגיע לאזורים רבים ברחבי הארץ, כמו כן חברות המשלוחים יכולות לבצע משלוחים של מספר חבילות יחד וגם להתחייב עבורכם כי החבילה תגיע ליעד בדיוק כפי שהיא יצאה.

אילו סוגי חברות משלוחים קיימים?
אנשים רבים אינם מודעים לסוגים השונים של חברות משלוחים הקיימות בארץ, בשל כך הם אינם יודעים לאיזה חברת משלוחים כדאי להם לפנות לצורך ביצוע המשלוח שלהם. אם גם אתם חלק מאותם אנשים אתם יכולים להיות רגועים מאחר ואספנו עבורכם מידע בנוגע לסוגי חברות המשלוחים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.

חברת משלוחים רגילה – חברות משלוחים רגילות הינן חברות שנמצאות במדינת ישראל ומציעות שירותי שילוח לאזורים שונים במדינת ישראל אך לא לכל האזורים. ישנן לא מעט חברות שילוח שאינן מגיעות לאזורים דרומיים וצפוניים בישראל, בייחוד למקומות הנמצאים מעבר לקו הירוק. ישנן חברות משלוחים שכן מגיעות לאזורים הללו אך הן עשויות לבקש תשלום הרבה יותר גבוהה ממשלוח לאזור רגיל, בשל כך חשוב שתדעו מהם הצרכים שלכם ומי חברת המשלוחים מולה אתם עובדים.

חברת משלוחים בפריסה ארצית – חברות משלוחים המציעות משלוחים בפריסה ארצית פועלות בכל האזורים במדינת ישראל ומספקות משלוחים בצפון, במרכז ובדרום. טרם אתם בוחרים חברת משלוחים בפריסה ארצית חשוב לבדוק כי היא מבצעת משלוחים גם למקומות הנמצאים מעבר לקו הירוק.

חברת משלוחים בין עירונית – חברות משלוחים בין עירוניות מציעות משלוחים מעיר אחת לעיר אחרת. לא כל חברות המשלוחים מציעות שירותי שילוח בין עירוניים מאחר והן פועלות באזור מסוים ובחלק מן המקרים עיר היעד נמצאת מעבר לגבולות אליהם מוכנה להגיע חברת המשלוחים.

כיצד בוחרים חברת משלוחים מקצועית?
אנשים רבים תוהים כיצד הם יכולים לדעת כי חברת המשלוחים בה הם מעוניינים לבחור היא אכן חברת משלוחים מקצועית ואיכותית שתספק להם שירות משביע רצון ותענה על הצרכים השונים שלהם. כדי שתוכלו לפעול בצורה חכמה יותר בפעם הבאה שתצטרכו לבחור בחרת משלוחים כזו או אחרת ריכזנו עבורכם מספר קריטריונים אליהם חשוב להתייחס בעת בחירת חברת משלוחים.

אזורי שילוח – הנקודה הראשונה אליה יש להתייחס כאשר בוחרים חברת משלוחים היא אזורי השילוח של החברה. עליכם לוודא כי חברת המשלוחים בה אתם מעוניינים לבחור אכן מבצעת משלוחים לאזורים שאתם צריכים.

שעות הפעילות של החברה – אם אתם יודעים מראש כי יכול להיות שתזדקקו לשירותי משלוחים גם בשעות הלילה המאוחרות אנו ממליצים לכם לפנות לחברת משלוחים אשר פועלת לאורך כל שעות היממה.

ניסיון – רמת הניסיון של חברת המשלוחים יכולה להעיד הרבה על אופי החברה ועל רמת המקצועיות שלה. ראשית, חברות משלוחים שקיימות שנים רבות ככל הנראה מספקות שירות משביע רצון אחרת הן לא היו קיימות זמן רב. בנוסף על כך במרבית המקרים חברות משלוחים בעלות ניסיון רב מספקות שירות אמין ומקצועי גם במקרים בהם מדובר במשלוחים מורכבים יותר מהרגיל.

תיאום ציפיות – טרם אתם בוחרים בחברת משלוחים כזו או אחרת חשוב לבדוק כי אותה חברה מעניקה את השירותים בהם אתם מעוניינים וכי יש לה את האפשרות לענות על כל הצרכים שלכם. לא כל חברות השילוח מספקות כל שירות שאתם עשויים להיות מעוניינים בו, לכן חשוב לערוך בירור מקדים כדי למנוע אי נעימות בהמשך.

עלויות – במידה ואתם מעוניינים בשירותי שילוח חד פעמיים מחיר המשלוח יהיה בעל משקל נמוך יחסית. אך במידה ואתם מעוניינים בשירותי שילוח קבועים, המחיר הוא ללא כל ספק פרמטר בעל משקל רב שעשוי להכריע את הבחירה שלכם. לפני שאתם בוחרים חברת משלוחים מסוימת אנו ממליצים לכם לפנות למספר חברות משלוחים ולבקש מהן הצעת מחיר, לאחר מכן אתם תוכלו לערוך השוואה בין הצעות המחיר השונות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם. חשוב מאוד לציין כי עליכם לוודא שכל הצעות המחיר ביניהן אתם עורכים השוואה מתייחסות לאותו סוג שירות וכוללות את אותם המרכיבים.

במידה וחברת משלוחים מסוימת נתנה לכם הצעת מחיר זולה בצורה משמעותית מהצעות הנוספות שקיבלתם וזולה באופן משמעותי ביחס למחירים בשוק, אני ממליץ לכם לא לבחור באותה חברת משלוחים.

bottom of page