top of page
  • אתר משלוחים

חברת שליחויות והפצה - איך זה עובד ולמה?

חברת שליחויות והפצה מבצעת משלוחים בארץ ונחשבת למאוד פופולרית, בעודה מציעה לחברות, לבתי עסק או לארגונים דרכים מאוד חסכוניות של הפצת מוצרים ברחבי מדינת ישראל. אי אפשר באמת להתכחש לעובדה שממש צריך משלוח מהיר בעידן המודרני המקושר שבו אנו חיים, בפרט עם הצמיחה המטאורית של המסחר האלקטרוני.במקביל לכה הרבה היתכנויות, זה עשוי להיות קצת מסובך לנסות להבין איזה סוג של שליחויות או הפצה בדיוק מתאים לכם. לכן, פשוט תקפידו על קריאה רציפה, למן התחלת מאמר זה ועד לסופו, וכבר תבינו הכול.

מה המחירים של חברת שליחויות והפצה ארצית?

ישנן חברות הפצה שמתמחרות החל מ40 ש"ח למשלוח בקניית כרטיסייה, ככל שתוציאו יותר משלוחים כך תוכלו להתמקח על המחיר. למי שזקוק למשלוח בודד ולא רוצה להתחייב ישנן חברות משלוחים כמונו אשר מתמחרות פר משלוח ולפי דחיפות.


מה היא בכלל חברת שליחויות והפצה, ומה פועלה?


חברת משלוחים בארץ מומלצת מהווה אוסף של כמה שליחים או אנשים, כאשר המטרה העיקרית שלהם היא להעביר חבילות ממקום אחד למשנהו. מרבית שירותי השליחויות הללו הינם עסקים בבעלות פרטית. שירותים אלו משמשים לפעמים למימוש של מסחר אלקטרוני, וזאת משום שהם מאפשרים קיום של שירותים יותר מקומיים, או לחלופין יותר אזורים, בעודם עשויים לספק כמה חבילות במקביל, ולהסיר ממכם כל אחריות למצב החבילה. חברות יותר קטנות, כגון – מוכרים עצמאיים, יותר בעלי נטייה לעשות שימוש בשירותים ציבוריים, כמו למשל – שירות הדואר הישראלי, כאשר חברות יותר גדולות נוטות לשכור את השירותים של חברות משלוחים פרטיות.


מה הם היתרונות הבולטים של חברת שליחויות והפצה?


קיימות כל מיני דרכים אשר בהן השירותים של חברת שליחויות והפצה עשויים להסתמן בתור ממש אפקטיביים בשבילכם, אם מדובר בחיבורים גלובליים, ואם מדובר במשלוח מהיר. באופן כללי, בעלי עסקים בהחלט לא אוהבים להמתין לחבילה שלהם או להישאר בחוסר ידיעה, ובשל כך משלוח אפקטיבי ומהיר הוא המפתח המרכזי בסיטואציה הזאת. ולהלן נציג בפניכם את היתרונות הבולטים של חברת שליחויות והפצה:


  • שירותים תחרותיים – שירותי חברות המשלוחים עשו דרך ארוכה בזמן קצר. כאשר לפני מעט שנים לקוחות קיבלו יום משלוח משוער במועד החדש, הלקוחות מקבלים כיום מסגרת זמן ריאלית, משלוח באותו יום ואף יכולים לעקוב אחר המשלוח שלהם באפליקציות השונות. באופן דומה, אם לא צרכתם משלוחים עד היום, ייתכן שחיפשתם משלוח מחדש, בעוד שעכשיו לקוחות עשויים לפעמים להוסיף הוראות של משלוחים ומקומות בטוחים. משום ששוק השליחויות מאוד תחרותי, השירותים ממשיכים להשתפר ולהציע פתרונות משלוח מהירים וחסכוניים יותר.

  • מהימנות – חרף העובדה שחשוב ביותר לבדוק ביקורות ולהשתמש בחברות משלוחים מוכרות, מרבית שירותי המשלוחים וההפצה נחשבים לאמינים. בדיוק כפי שאתם סומכים עליהם כדי לספק את החבילות שלכם, הם סומכים על שביעות הרצון שלכם תמורת הכסף שלכם. טעויות שירותי חברת שליחויות והפצה מוציאים את הטרחה והלחץ במשלוח מידיכם ומשאירים אתכם עם ערב רב של לקוחות שבעי רצון.

  • מעקב מושכל – ככל שהטכנולוגיה הפכה ליותר מתקדמת ומחוברת, כך שירותי חברת שליחויות והפצה מספקים ביטחון רב בעזרת מעקבים. אף אתם והן הלקוחות שלכם עשויים כיום לראות איפה החבילה נמצאת תוך כדי מעקב אחרי שירות השליחים. הדבר מסייע להבהיר לקהל היעד שלכם אימתי הוא צריך לצפות לחבילה שתגיע, ואף לעדכן אתכם בכל השהיות או עיכובים. מעקב אחר עדכוני לקוחות מהווה היתכנות פשוט נהדרת לספק שירות לקוחות מצוין, והן לשמור על שביעות רצון של קונים מהשירותים שלכם.

  • תמחור – לפעמים שירותי חברת שליחויות והפצה מספקים פתרונות חסכוניים למשלוח, בעזרת העובדה שיש מספר שירותים המתחרים על העסק. חשוב במיוחד עבור משלוחים גדולים או הסכמים, לאורם שירותי השליחים יכולים לספק עסקאות זולות יותר עבור חוזים ארוכי טווח או שירותים חוזרים. באופן הזה הם שומרים עליכם כלקוחות ואז אתם פשוט מקבלים משלוח במחירים הוגנים למדי.


כיצד בעצם פועלת חברת שליחויות והפצה?


נראה על פניו, כי חברת משלוחים בארץ מומלצת תלויה במיקום, בחברה, בחוזה ובכל מיני עוד גורמים. חברת משלוחים בארץ מומלצת מספקת משלוחים משלה למחסן מקומי, שאותם אוספים השליחים ומספקים ללקוחות. השליחים בדרך כלל אוספים מנעד נרחב של הזמנות בשביל לשלוח לאזור ספציפי כדי להפחית את ההובלה הכוללת והזמן. על ידי תיאום משלוחים ספציפיים לאזור, שירותי חברת משלוחים בארץ מומלצת מפחיתים את כמות הנסיעות המיותרות הנעשות ויכולים לבצע כמה משלוחים ביום. בית העסק יכול לעשות שימוש בכמה שירותי שליחויות, אך חלק מהם יכולים להתמיד בשירות ספציפי אחד, על פי העלות וכן על פי אזור השליחות.


לפי איזה פרמטרים יש לבחור חברת שליחויות והפצה?


באופן ברור מאליו, קיימות המון חברות של שליחויות והפצה לבחירה שלכם, כך שממש קשה לבחור את החברה לשליחויות הטובה ביותר. בכל זאת, יש כמה פרמטרים מנחים לשם בחירה של חברת שליחויות והפצה, כדוגמת – יש להקפיד לתור אחרי השיקולים המובילים שלכם, אף במידה ומדובר אודות הרצון לבצע משלוח מהיום למחר, אף במידה ומתחשבים בתמחור של השירות, או במיקום, וכולי.


תחקרו את השירות שמציעה חברת המשלוחים וההפצה, כדי למצוא את הטובה מכולן. במקביל לנראות המוגברת של נהגים חברת השליחויות וההפצה, אתם עשויים להיות סמוכים ובטוחים שהם נמצאים היכן שהם צריכים להיות. אפשר לראות באפליקציה באם יש עיכובים והאם המשלוחים הצליחו להגיע ליעד שלהם הסופי. אתם עשויים גם לשתף קישור למעקב אחר משלוחים, באופן הזה שהלקוחות ידעו את הסטטוס והמיקום של ההזמנה שלהם. בנוסף לכך, יש חשיבות לאמון בנהגים אמינים – שליחים אמינים יטפלו בכל הזמנה בזהירות כדי שיגיעו ליעדם בשלום. השירותים שלהם מאפשרים לכם לעקוב אחר הסטטוס של מספר הזמנות כדי שתדעו מתי המשלוחים או ההפצה הגיעו.

Recent Posts

See All
bottom of page